Jira Administrator

CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu w sektorze bankowym poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator Jira

Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:

  • Administracja platformą JIRA na poziomie aplikacji
  • Przekładanie wymagań biznesowych na konfigurację nowych projektów JIRA
  • Upgrade platformy JIRA do wyższych wersji (z eksportem danych)
  • Analizowanie wydajności platformy JIRA i proponowanie optymalizacji
  • Testowanie funkcjonalności workflow oraz wydajności platformy
  • Automatyzacja czynności związanych z administracją JIRA

Idealny kandydat posiada:

  • Znajomość platformy Jira
  • Doświadczenie w podobnej roli
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Znajomość SQL
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym
  • Samodzielność i samoorganizacja pracy

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego
Poznaj pracodawcę
Core Services Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie, Wrocław