Spedytor/Dyspozytor Międzynarodowy

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Obecnie dla naszego klienta, firmy transportowej działającej na rynku od 15 lat specjalizującą się transportem międzynarodowym poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor /Dyspozytor Międzynarodowy

Lokalizacja : Sochaczew

Numer referencyjny: SM/AT/K

Osoba pełniąca to stanowisko realizować będzie następujące zadania:

  • Aktywne poszukiwanie klientów krajowych i zagranicznych
  • Nawiązywanie nowych oraz podtrzymywanie istniejących relacji handlowych
  • Przygotowywanie ofert ( w tym przetargi ), negocjacje z Klientami
  • Praca na giełdach transportowych
  • Planowanie i monitorowanie pracy kierowców wg obsługiwanych krajów
  • Prowadzenie ewidencji dokumentów przewozowych

Idealny Kandydat posiada:

  • Doświadczenie w pracy samodzielnej na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (w mowie i w piśmie)
  • Miele widziana znajomość drugiego języka obcego (hiszpański, francuski)
  • Zaangażowanie, samodzielność oraz nastawienie na realizacje celów
  • Inicjatywa w działaniu i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
  • Efektywność w komunikacji i współpracy w zespole.

W zamian Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 12 900,00 PLN brutto
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia
  • Samodzielne stanowisko wraz ze wsparciem
  • Realny wpływ na podejmowane decyzje
  • Pracę z przyjaznym, ambitnym zespołem, gdzie realnie jest wpływ na kierunek rozwoju firmy
  • Premie motywacyjne

Klauzula:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Poznaj pracodawcę
Human&Hunter

Miejsce pracy: Polska, Mazowieckie, Sochaczew Polska, Łódzkie

Umowa o pracę

10000 - 12000 brutto