Key Account Manager

Firma NovoFerro - producent unikatowych mebli, tworzonych z najwyższej jakości materiałów poszukuje osób na stanowisko Key Account Manager.

Obowiązki:

  • sprzedaż i promocja produktów firmy NovoFerro
  • rozwój regionu poprzez zwiększanie grupy współpracujących klientów
  • reprezentowanie firmy podczas targów oraz imprez branżowych
  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
  • bieżące raportowanie i administracja wykonywanej pracy
  • efektywna organizacja pracy własnej

Oczekujemy:

  • umiejętności budowania relacji z klientami, zespołem i przełożonym
  • znajomości technik sprzedaży oraz negocjacji
  • dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • znajomość branży meblarskiej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności analitycznych
  • znajomości obsługi MS Office
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole
  • szkolenia i możliwość doskonalenia zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • samodzielność w działaniu w zgodzie z obowiązującą strategią firmy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samochód, telefon oraz tablet służbowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, klikając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami

Poznaj pracodawcę
Novoferro Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie Polska, Mazowieckie Polska, Śląskie

Umowa o pracę

6000 - 8000 brutto

Skontaktuj się: dominik@novoferro.com
Z tytułem maila: Key Account Manager - region - zapracowani.pl