Inżynier Serwisu

Światowy lider w produkcji napędów elektrycznych i automatyki armatury w celu wzmocnienia struktur serwisowych w Polsce, poszukuję osobę nastawioną na długofalową współpracę na stanowisku:

Inżynier serwisu

Główne zadania stawiane osobie na tym stanowisku to:

  • Samodzielne wizyty u klientów celem przeprowadzenia uruchomienia urządzeń
  • Serwis urządzeń z zakresu napędów elektrycznych armatury
  • Ofertowanie usług aplikacyjnych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji i rozwój współpracy z klientami firmy
  • Techniczna analiza awarii
  • Prowadzenie napraw w terenie

Wymagania:

  • Wykształcenie  min. średnie (preferowane: elektromechanika, elektronika, elektrotechnika, automatyka)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim bądź niemieckim
  • Dobra znajomość aplikacji komputerowych Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • Uprawnienia SEP do 1 Kv
  • Komunikatywność, kreatywność, skuteczność działania, samodzielność  w organizacji czasu pracy, odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Stałą, ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość dalszego rozwoju kariery zawodowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia podnoszące wiedzę i umiejętności

DPM Sp z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Sosnowiec

Umowa o pracę

Skontaktuj się: jhagno@dpm.com.pl
Z tytułem maila: Inżynier Serwisu - region - zapracowani.pl