Software Developer in Test

Opis firmy:

Naszym klientem  jest globalna firma świadcząca usługi doradztwa finansowego i  oferująca rozwiązania technologiczne służące zaspokajaniu potrzeb inwestycyjnych i zarządzaniu ryzykiem klientów w całym spektrum branż i rynków. Firma  specjalizuje  się w rynku instrumentów dłużnych i instrumentów pochodnych.  Posiada swoje oddziały w Stanach Zjednoczonych, Europie, Azji i Australii.  Usługi świadczone przez naszego klienta, umożliwiają firmom opracowanie skutecznych strategii finansowych i skuteczne wdrażanie programów optymalizujących ich cele biznesowe.

Firma ma przyjazny, niekorporacyjny charakter. Obowiązuje w niej mało-hierarchiczna kultura współpracy, w której nie ma miejsca na rywalizacje, a współpracownicy chętnie dzielą się wiedzą. Przywództwo zyskuje się dzięki zaangażowaniu, umiejętnościom, skutecznej współpracy z zespołem,  czy ciekawej osobowości, a nie tytułem. Praca w tej firmie jest wyjątkowym doświadczeniem.

Opis stanowiska:

  • opracowywanie testów automatycznych
  • przeprowadzanie sesji testowych
  • eksperymetowanie z progresywnymi metodami testowania
  • wspołpraca z zespołem programistów pod kątem testowalności
  • rozwiązywanie problemówch technicznych
  • opracowywanie narzędzi zwiekszających wydajność testowania

Wymagania:

  • doświadczenie i/lub dobra znajomość testowania oprogramowania  w szczególności BDD lub TDD
  • dobra znajomość przynajmniej jednego z języków programowania skryptowego i jednego obiektowego (np. C#, JS, Python, Ruby)
  • dobra znajomość narzędzi testowania Selenium, Protractor
  • doświadczenie związane z technologiami i narzędziami open-source
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku mile widziane
  • biegła znajomośc j. angieslkiego (min. C1)

Jeśli jesteś osobą, która:

  • lubi zdobywać nową wiedzę i dzielić się nią
  • jest nastawiona na współprace, a nie rywalizacje
  • jest samodzielna i zmotywowana do działania
  • jest pasjonatem do tworzenia wysokiej jakości oprogramowania
  • potrafi skutecznie komunikować się z innymi członkami zespołu
  • płynnie mówi po angielsku

… idealnie pasujesz do zespołu!

Klient oferuje:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + roczna premia indywidualna + premia ogólnofirmowa 5% rocznego wynagrodzenia)
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w przyjaznym, niekorporacyjnym środowisku
  • pracę wśród profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą
  • pracę w której będziesz miał realny wpływ na kształtowanie produktów związanych zarządzaniem ryzykiem przez ponad 1200 firm na całym świecie
  • możliwość rozwoju zawodowego, dofinansowanie do szkoleń, udział w konferencjach
  • bonusy pozapłacowe (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, wewnętrzne lekcje j. angielskiego)
  • imprezy integracyjne

IFIRMA SA

IFIRMA SA

Miejsce pracy: Polska, Małopolskie, Kraków

Umowa o pracę

Skontaktuj się: kolejnik@power.com.pl
Z tytułem maila: Software Developer in Test - region - zapracowani.pl