Przedstawiciel Handlowy (okucia meblowe)

Naszym Klientem jest firma działająca od wielu lat na rynku polskim w obszarze dystrybucji akcesoriów meblowych oraz stolarki otworowej. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr referencyjny PHOM/03/2019

Lokalizacja

Polska południowa

Zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż oraz promocja marki własnej okuć meblowych
  • Tworzenie strategii sprzedaży produktów, polityki cenowej
  • Docieranie do klientów hurtowych z branży okuć meblowych, budowanie długotrwałych relacji z nimi
  • Współpraca z centralą firmy odnośnie dostaw, zamówień, itp.
  • Bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Bieżące raportowanie bezpośrednio do przełożonego
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku hurtowego akcesoriów do produkcji mebli (okucia, płyty) - WYMÓG KONIECZNY
  • Mile widziana znajomość rynku detalicznego
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wytrwałość w dążeniu do realizacji stawianych celów

Oferujemy

  • Pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód służbowy, laptop, telefon
  • Udział w szkoleniach produktowych i sprzedażowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj pracodawcę
Adore HR

Adore HR

Miejsce pracy: Polska, Śląskie Polska, Dolnośląskie Polska, Podkarpackie

Umowa o pracę

Skontaktuj się: rekrutacja@adorehr.pl
Z tytułem maila: Przedstawiciel Handlowy (okucia meblowe) - region - zapracowani.pl