Specjalista ds. kadr i płac

Nr referencyjny

SKiP/03/2019

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • Prowadzenie postępowań związanych z ZUS, PFRON, ZFŚS, GUS
  • Kalkulacja wynagrodzeń i generowanie listy płac
  • Rozliczanie diet pracowniczych
  • Codzienna komunikacja z pozostałymi działami firmy
  • Nadzór nad procedurami ochrony danych osobowych

Wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • Doświadczenie w pracy z programami kadrowo-płacowymi
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa pracy
  • Praktyczna znajomość zagadnień kadrowo-płacowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów

Poznaj pracodawcę
Adore HR

Adore HR

Miejsce pracy: Polska, Mazowieckie, Warszawa

Umowa o pracę

Skontaktuj się: rekrutacja@adorehr.pl
Z tytułem maila: Specjalista ds. kadr i płac - region - zapracowani.pl