Spedytor drogowy

Dla polskiego prężnie rozwijającego się przedsiębiorcy będącego członkiem międzynarodowej grupy z branży usług logistycznych, zajmującego się kompleksową organizacją transportu kolejowego, morskiego, lotniczego i samochodowego, poszukujemy Spedytora drogowego.

Nr referencyjny SD/03/2019

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Klientów i przewoźników
  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z Klientami
  • Organizacja, nadzór oraz bieżąca obsługa zleceń transportowych w zakresie spedycji drogowej
  • Ustalanie warunków i wycena transportów
  • Obsługa spedycji krajowej i międzynarodowej
  • Praca związana z giełdą spedycyjną

Wymagania

  • Doświadczenie w spedycji drogowej
  • Wykształcenie wyższe pokrewne: logistyka, transport
  • Znajomość branży oraz zagadnień związanych ze spedycją drogową
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Samodzielność, terminowość realizacji zleceń

Oferujemy

  • Umowę o pracę + system premiowy
  • Pracę w intensywnie tworzącej się spółce
  • Realną możliwość awansu
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Poznaj pracodawcę
Adore HR

Adore HR

Miejsce pracy: Polska, Mazowieckie, Warszawa

Umowa o pracę

Skontaktuj się: rekrutacja@adorehr.pl
Z tytułem maila: Spedytor drogowy - region - zapracowani.pl