Projektant Instalacji Ciśnieniowych

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Nasz Klient - Przedsiębiorstwo związane z branżą gazów technicznych, z powodzeniem realizujące projekty instalacji oraz świadczące usługi profesjonalnego serwisu. Firma inwestuje w wyspecjalizowaną Kadrę Inżynierów-ekspertów w zakresie projektowania, konstrukcji oraz wykonawstwa, czuwających nad harmonogramem prac oraz efektywnym sposobem realizacji inwestycji.

 Numer referencyjny: PIC/AT/K

 Osoba pełniąca to stanowisko realizować będzie następujące zadania:

  • Wykonywane projektów budowlanych i wykonawczych ciśnieniowych instalacji technologicznych, w tym gazów medycznych, gazów specjalnych, LNG, CNG
  • Współpraca z projektantami innych branż przy dokumentacjach wielobranżowych
  • Określenie wytycznych dla konstrukcji budowlanych, bhp oraz p. poż.
  • Wykonywanie specyfikacji materiałowej
  • Stosowanie się do procedur obowiązujących w firmie
  • Współpraca z inżynierami projektu-częściowy nadzór nad montażem

Idealny Kandydat posiada:

  • Wykształcenie wyższe – mile widziany profil: inżynieria środowiska i energetyka
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji rurowych
  • Obsługa programu CAD (2D/3D)
  • Znajomość podstawowych procesów termodynamicznych, mechanicznych
  • Umiejętność projektowania instalacji gazowych wewnątrz budynków oraz na zewnątrz
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu instalacji gazów technicznych i instalacji technologicznych

W zamian Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń
  • Bardzo przyjazne warunki pracy
  • Pakiet szkoleń w zależności od potrzeb indywidualnych jak równiez szkoleń wyjazdowych-integracyjnych
  • Elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza)
  • Udział w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Premie motywacyjne, premia roczna

Klauzula

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Poznaj pracodawcę
Human&Hunter

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Katowice

Umowa o pracę

Skontaktuj się: angelika.tarnawska@human-hunter.eu
Z tytułem maila: Projektant Instalacji Ciśnieniowych - region - zapracowani.pl