Specjalista ds. wsparcia systemów ERP

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa
Numer referencyjny: SDWSE/KM/K

NASZ KLIENT: Przedsiębiorstwo funkcjonujące na rynku od 2006 roku. Główna działalność firmy opiera się na świadczeniu outsourcingu jakościowego. Klient z kapitałem polskim, dynamicznie rozwijający się również poza granicami kraju w państwach takich jak Niemcy, Wielka Brytania, Czechy czy Słowacja. Laureat nagród Forbesa i Gazele Biznesu. Firma podążająca za najnowszymi technologiami i stawiająca na innowacje w codziennej działalności.

REALIZOWANE ZADANIA:

  • Utrzymywanie, wdrażanie zmian i optymalizacja funkcjonowania programu ERP,
  • Stała współpraca z zewnętrznymi konsultantami i doradcami,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów w obszarze systemowym,
  • Prowadzenie instruktażu pracowników w zakresie obsługi sprzętu informatycznego, systemów informatycznych, ochrony i bezpieczeństwa danych.

OCZEKIWANE KWALIFIKACJE I UMIEJĘTNOŚCI:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w obszarze administracji systemem ERP,
  • Doświadczenie we wsparciu przynajmniej jednego obszaru biznesowego: księgowość i finanse, zarządzanie magazynami, sprzedaż, logistyka, kadry,
  • Znajomość i doświadczenie w konfiguracji modułów systemowych ,
  • Specjalistyczna wiedza w zakresie środowisk serwerowych i programistycznych z rodziny MS Windows (Windows Server, Active Directory) Office365, MS SQL,
  • Wiedza z zakresu działania sprzętu oraz sieci komputerowych,
  • Doskonała organizacja pracy własnej, dokładność, systematyczność i samodzielność.

OFERTA KLIENTA:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnym biurze Klienta,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze systemów biznesowych,
  • Udział w projektach na styku IT i biznesu,
  • Ubezpieczenia grupowe,
  • Udział w imprezach integracyjnych,
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę oraz długofalową współpracę.
Poznaj pracodawcę
Human&Hunter

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Częstochowa

Umowa o pracę

Skontaktuj się: katarzyna.mil@human-hunter.eu
Z tytułem maila: Specjalista ds. wsparcia systemów ERP - region - zapracowani.pl