Kierownik Produkcji

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Nasz Klient to przedsiębiorstwo produkcyjne z wieloletnim doświadczeniem, działające na terenie województwa lubelskiego, dla którego w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chełm
Nr ref.: KP/EB/Ł

Zadania:
  • kierowanie jednym lub kilkoma działami produkcyjnymi,
  • ciągła kontrola wykonania planu produkcyjnego, jakości pracy, czystości stanowisk oraz stanu narzędzi,,
  • koordynowanie tworzenia harmonogramu produkcji,
  • komunikacja z działem sprzedaży i działem konstruktorskim,
  • optymalizacja stanowisk i procesów zgodnie z metodą 5S.
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w branży mechanicznej na poziomie brygadzisty lub kierownika,
  • wiedza z zakresu mechaniki: spawalnictwo, montaż, obróbka skrawaniem,
  • wykształcenie wyższe preferowane: budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, technologia,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • zaangażowanie, determinacja, umiejętność pracy pod presją czasu.
Nasza oferta:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych kompetencji,
  • dodatkowy system premiowy,
  • atrakcyjne świadczenia w postaci pakietu medycznego oraz wyjazdów integracyjnych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych – szkolenia,
  • realny wpływ na jakość i efektywność produkcji,
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Zainteresowane osoby - proszę o przesłanie CV.

Prosimy także o dodanie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego realizowanego przez Human & Hunter Sp. z o.o. oraz umieszczenie ich w bazie Firmy na poczet innych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Poznaj pracodawcę
Human&Hunter

Miejsce pracy: Polska, Lubelskie, Chełm