.NET Developer

CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do jednego z projektów poszukujemy osoby na stanowisko: .NET Developer

Miejsce pracy: Poznań

Najważniejsze obowiązki:

• Projektowanie, tworzenie i wdrażanie nowych aplikacji oraz rozwój istniejących,

• Analizowanie kodów źródłowych, poszukiwanie rozwiązań i poprawianie błędów,

• Testowanie oraz profilowanie oprogramowania,

• Konsultacje wykonawcze z użytkownikami wewnętrznymi i zewnętrznymi,

• Tworzenie dokumentacji technicznej.

Idealny kandydat posiada:

• Minimum dwuletnie doświadczenie na takim stanowisku,

• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji desktopowych/serwerowych,

• Znajomość: VB6, VB.NET, ASP.NET, HTML, CSS, JavaScript, VB Script, MVC, WPF,

• Doświadczenie w pracy na bazach danych Oracle oraz MS SQL,

• Znajomość narzędzi Microsoft Visual 6, Microsoft Visual Studio.NET 2017,

• Znajomość języka angielskiego umożliwiającą sprawną komunikację,

• Umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

• Długoterminową współpracę,

• Dedykowanego opiekuna administracyjnego,

• Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,

• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),

• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Widełki przy opcji B2B do 650 pln netto na FV za dzień pracy - do negocjacji w zależności od doświadczenia i feedbacku po rozmowie technicznej.

Poznaj pracodawcę
Core Services Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Wielkopolskie, Poznań

Samozatrudnienie

Skontaktuj się: angela.jastrzebska@coreservices.pl
Z tytułem maila: .NET Developer - region - zapracowani.pl