Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Dodatki do Przemysłu Mięsnego)

Dla naszego klienta – stabilnej, renomowanej firmy działającej na rynku surowców chemicznych w związku z intensywnym rozwojem i utworzeniem nowego działu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref. PTHM/2902

Najważniejsze obowiązki:

  • sprzedaż surowców przeznaczonych do produkcji dodatków do żywności (przemysł mięsny),
  • pozyskiwanie nowych klientów firmy,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • analiza rynku i konkurencji,
  • przygotowywanie raportów (zgodnie ze standardami firmy).

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunkowe),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży dodatków do żywności (preferowana znajomość dodatków do branży mięsnej),
  • prawo jazdy kat. B (gotowość do wyjazdów służbowych),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Mile widziane:

  • doświadczenie technologiczne w przemyśle spożywczym.

Oferujemy:

  • samodzielną pracę w polskiej firmie działającej na rynku międzynarodowym,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego (praca w nowo utworzonym dziale),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość nauki języka angielskiego w siedzibie firmy,
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, inne).

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu:   cv@talentpartners.pl   504-270-480

Poznaj pracodawcę
Talent Partners

Miejsce pracy: Polska, Łódzkie, Łódź

Umowa o pracę

Skontaktuj się: cv@talentpartners.pl
Z tytułem maila: Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Dodatki do Przemysłu Mięsnego) - region - zapracowani.pl