Serwisant Obrabiarek CNC

Dla naszego Klienta - stabilnej i renomowanej firmy zajmującej się dystrybucją i serwisem obrabiarek CNC jednego z wiodących światowych producentów tych maszyn, posiadającej siedzibę w Gliwicach, w związku z rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Cała Polska

Nr ref. SCNC/3703

Najważniejsze obowiązki:

  • instalacja oraz montaż i uruchomiania obrabiarek CNC u klientów,
  • diagnostyka i naprawa obrabiarek,
  • przeprowadzanie przeglądów maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu: automatyki, mechaniki, elektroniki),
  • min. 3 lata doświadczenia w naprawach obrabiarek CNC (w serwisie bądź dziale utrzymania ruchu),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • gotowość do wyjazdów służbowych i pracy mobilnej na terenie Polski.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w Dziele Utrzymania Ruchu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu: T: 531 913 753   info@talentpartners.pl

Poznaj pracodawcę
Talent Partners

Miejsce pracy: Polska

Umowa o pracę

Skontaktuj się: info@talentpartners.pl
Z tytułem maila: Serwisant Obrabiarek CNC - region - zapracowani.pl