FullStack .NET Developer

Dla naszego klienta - stabilnej, polskiej firmy informatycznej zajmującej się tworzeniem oraz wdrażaniem komputerowych systemów zarządzania informacją w laboratoriach - w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Nr ref. FSD/3102

Najważniejsze obowiązki:

  • rozwijanie warstwy front-end’owej istniejącej aplikacji,
  • wsparcie pozostałych członków zespołu w rozwijaniu projektu,
  • udział w tworzeniu oraz wdrażaniu nowych rozwiązań dla klientów firmy.

Wymagania:

  • umiejętność programowania w JavaScript, HTML5, CSS3,
  • znajomość C# oraz .NET MVC,
  • znajomość Responsive Web Design i tworzenia stron na urządzenia mobilne,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe (informatyka),
  • znajomość framework Angular, React lub innego,
  • znajomość relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server),
  • gotowość do rozwijania się w obszarze wdrażania produktu u klientów.

Oferujemy:

  • możliwość wybrania formy zatrudnienia (umowa o pracę, B2B),
  • elastyczne godziny pracy,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • służbowy telefon i laptop,
  • pracę w niewielkim, zgranym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • niezależność i swobodę w wyborze technologii, a także kierunku dalszego rozwoju.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu: T: 531 913 753  info@talentpartners.pl

Poznaj pracodawcę
Talent Partners

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Zabrze

Umowa o pracę

Skontaktuj się: info@talentpartners.pl
Z tytułem maila: FullStack .NET Developer - region - zapracowani.pl