Przedstawiciel handlowy

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Dla jednego z naszych klientów, którego głównym obszarem  działalności jest hurtownia i sklep elektryczny, jak również projektowaniem, montażem i serwisem instalacji elektrycznych, alarmowych i teletechnicznych, a także klimatyzacją, prefabrykacją rozdzielni elektrycznych oraz oświetleniem w związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego

Nr referencyjny DH/AT/K

Osoba pełniąca to stanowisko realizować będzie następujące zadania:

  • Bezpośrednią obsługę klienta
  • Przygotowanie ofert z branży elektrycznej
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

Idealny Kandydat posiada:

  • Doświadczenie w branży elektrotechnicznej bądź pokrewnej (mile widziane)
  • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych/długofalowych

W zamian Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Karta Multisport
  • Szkolenia techniczne, szkolenia handlowe

Klauzula:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Poznaj pracodawcę
Human&Hunter

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Tychy Polska, Śląskie, Kobiór Polska, Śląskie, Bieruń

Umowa o pracę

Skontaktuj się: angelika.tarnawska@human-hunter.eu
Z tytułem maila: Przedstawiciel handlowy - region - zapracowani.pl