Specjalista ds. obsługi klienta z j. rumuńskim

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Z J. RUMUŃSKIM

lokalizacja: Częstochowa

Nr ref.: SDOKZJR/KM/K

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontakt z klientem krajowym i zagranicznym (Rumunia, UK, Włochy, Węgry) firmy,
  • zarządzanie zleceniami,
  • terminowe wystawianie faktur i rozliczanie pracy.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego/serbskiego/mołdawskiego,
  • znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane),
  • nie wymagamy doświadczenie zawodowego!
  • komunikatywność, zaangażowanie, samodyscyplina oraz skrupulatność.

FIRMA OFERUJE:

  • codzienny kontakt z językiem obcym,
  • dogodne formy zatrudnienia i elastyczny czas pracy,
  • stabilność zatrudnienia – szukamy osoby do dłuższej współpracy,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niekorporacyjną, przyjazną atmosferę,
  • udział w imprezach integracyjnych, kartę sportową,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Poznaj pracodawcę
Human&Hunter

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Częstochowa

Umowa o pracę

Skontaktuj się: katarzyna.mil@human-hunter.eu
Z tytułem maila: Specjalista ds. obsługi klienta z j. rumuńskim - region - zapracowani.pl