Doradca klienta Sieci Plus

Studiujesz dziennie?

Poszukujemy studentów, chcących podreperować swój budżet i zdobyć cenne doświadczenie na stanowisko:

Doradcy klienta sieci Plus i Cyfrowego Polsatu

Twoje obowiązki będą polegały na:

  • przedłużaniu kończących się umów i dosprzedaży usług z rabatami
  • utrzymywaniu pozytywnych relacji z naszymi stałymi klientami
  • realizowaniu zamówień z najwyższym standardem obsługi klienta

Skoro wymagamy to dajemy coś w zamian:

  • elastyczne godziny pracy
  • gwarantowaną stawkę godzinową
  • wysokie prowizje od sprzedaży
  • profesjonalne szkolenia
  • pomoc na każdym etapie współpracy
  • możliwość awansu

Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń!

Anna – tel. 605 991 160

Administratorem danych osobowych jest Liberty Poland SA z siedzibą w Chorzowie (41-500), ul. Katowicka 47. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się na stronie www.liberty.eu

Liberty Poland

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Chorzów

Umowa zlecenie

2000 - 4000 brutto

Skontaktuj się: anna.matusik@liberty.eu
Z tytułem maila: Doradca klienta Sieci Plus - region - zapracowani.pl