Doradca klienta Cyfrowego Polsatu

Liberty Poland S.A. szuka do obsługi klienta młodych i energicznych studentów oraz osoby uczące się.

Jest to doskonała praca dorywcza w dogodnym miejscu, którą połączysz ze studiami i innymi obowiązkami.

Zakres obowiązków:

  • realizacja zamówień zgodnie ze standardem obsługi klienta
  • przedłużanie umów i dosprzedaż usług dla stałych klientów

Wymagania:

  • dyspozycyjność min. 80 godzin miesięcznie (praca również w soboty)
  • komunikatywność
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • pozytywne nastawienie cool

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • stawkę na start 15zł/h
  • atrakcyjny system prowizji
  • elastyczny grafik pracy

Administratorem danych osobowych jest Liberty Poland SA z siedzibą w Chorzowie (41-500), ul. Katowicka 47. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się na stronie www.liberty.eu

Liberty Poland

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Chorzów

Umowa zlecenie

2000 - 4000 brutto

Skontaktuj się: anna.matusik@liberty.eu
Z tytułem maila: Doradca klienta Cyfrowego Polsatu - region - zapracowani.pl