Doradca klienta

Praca bez doświadczenia na stanowisku doradcy klienta Sieci Plus i Cyfrowego Polsatu

Twoje zadania

  • Przedłużanie kończących się umów stałym klientom
  • Sprzedaż produktów Sieci Plus i Cyfrowego Polsatu

Wymagania

  • Dyspozycyjnośc minimum 80h/ miesięcznie (może być również pełny wymiar godzin)
  • Komunikatywność
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Zaangażowanie

Gwarantujemy

  • super atmosferę laughing
  • możliwość awansu
  • Multisport, Lux Med, zniżki pracownicze

Wynagrodzenie:

  • Stawka na start 15zł/h
  • Wysokie prowizje od zamówień
  • Bonusy, konkursy

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Już dziś wyślij do nas swoje CV!

Administratorem danych osobowych jest Liberty Poland SA z siedzibą w Chorzowie (41-500), ul. Katowicka 47. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się na stronie www.liberty.eu.

Liberty Poland

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Chorzów

Umowa zlecenie

2000 - 4000 brutto

Skontaktuj się: anna.matusik@liberty.eu
Z tytułem maila: Doradca klienta - region - zapracowani.pl