Frontend Developer

Jesteśmy międzynarodową firmą z siedzibą w Dolinie Krzemowej w USA i biurami w Krakowie i Amsterdamie. Przy dwucyfrowym wzroście chcielibyśmy rozszerzyć zespół IT w naszym biurze w Krakowie.
Szukamy programistów z nastawieniem na działanie .
Pracujemy w zespołach metodologią SCRUM z 3-tygodniowymi sprintami, aby zredukować stres do minimum.

Obowiązki:
Opracowywanie i implementowanie kodu we współpracy z innymi programistami.

Doświadczenie:
• Ponad 3 lata doświadczenia w tworzeniu stron internetowych
• Ponad 2 lata doświadczenia w Angular i Typescript
• Podstawowa wiedza o bezpieczeństwie sieciowym
• Znajomość  systemu kontroli wersji Git
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Będzie atutem:
• doświadczenie w opracowywaniu testów
• znajomość Bootstrap, RXJS

Oferujemy:
• konkurencyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności
• elastyczna forma zatrudnienia
• nowoczesne biuro w sercu Krakowa
• prywatne usługi zdrowotne i karta Multisport
• bezpłatny gorący lunch podawany 5 razy w tygodniu
• pokój do gry w piłkarzyki
• świeże owoce
• doskonała kawa
• kurs treningowy
• możliwość pracy w domu
• co drugi piątek dla siebie (możesz rozwijać swoje projekty ;))
• 25 dni płatnego urlopu cool

IFIRMA SA

IFIRMA SA

Miejsce pracy: Polska, Małopolskie, Kraków

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

12000 - 15000 brutto

Skontaktuj się: mmendyka@power.com.pl
Z tytułem maila: Frontend Developer - region - zapracowani.pl