Regionalny Kierownik Sprzedaży

Nr referencyjny:
RKS/03/2019

Lokalizacja:
Warszawa

Zakres obowiązków:

- Nadzór nad działaniami związanymi z funkcjonowaniem podległych sklepów zgodnie ze standardami firmy
- Realizacja założonych wyników sprzedażowych
- Zarządzanie budżetem sklepów (koszty wynajmu, zakupy, itp.)
- Analiza wyników sprzedażowych poszczególnych sklepów
- Dobór oferty produktowej zgodnie z potrzebami rynku
- Monitoring standardów w zakresie obsługi klienta, wyglądu i aranżacji sklepów
- Rekrutacja i zarządzanie podległym zespołem
- Raportowanie wyników do przełożonego

Wymagania:

- Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętność zarządzania zespołem
- Orientacja na realizację celów sprzedażowych
- Znajomość technik sprzedaży i marketingu
- Gotowość do wyjazdów służbowych
- Praktyczna znajomość MS Office
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Umiejętność myślenia analitycznego i strategicznego
- Dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę na pełen etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
- Udział w szkolenia produktowych
- Przyjazną atmosferę pracy

Poznaj pracodawcę
Adore HR

Adore HR

Miejsce pracy: Polska, Mazowieckie, Warszawa

Umowa o pracę

Skontaktuj się: kamila.ziecik@adorehr.pl
Z tytułem maila: Regionalny Kierownik Sprzedaży - region - zapracowani.pl