Specjalista ds. organizacji i zarządzania

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

NASZ KLIENT:
Przedsiębiorstwo produkcyjne z wieloletnim doświadczeniem, działające na terenie województwa lubelskiego, dla którego w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chełm
Numer referencyjny: SOZ/EB/Ł

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Bieżące wsparcie administracyjno-organizacyjne kadry zarządzającej
• Tworzenie zestawień, raportów i prezentacji – nadzór nad obiegiem dokumentacji
• Koordynacja spotkań z klientami firmy oraz narad wewnątrzdziałowych
• Ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy
• Utrzymanie wysokiego poziomu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe: budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, technologii, obróbka skrawaniem, zarządzanie
• Doświadczenie w zarządzaniu działem/projektami lub na podobnym stanowisku
• Znajomość systemów ERP
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Zaangażowanie, determinacja, umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych kompetencji
• Dodatkowy system premiowy
• Atrakcyjne świadczenia w postaci pakietu medycznego oraz wyjazdów integracyjnych
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych – szkolenia
• Realny wpływ na jakość i efektywność produkcji
• Dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą zamieszczoną poniżej:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

Poznaj pracodawcę
Human&Hunter

Miejsce pracy: Polska, Lubelskie, Chełm