Specjalista ds. zamówień i obsługi klienta

Dla naszego Klienta – pracowni zajmującej się projektowaniem oraz wytwarzaniem wyróżniających się wyglądem, dedykowanych opakowań do produktów i toreb skierowanych do klientów biznesowych i indywidualnych, poszukujemy w związku z rozwojem struktury organizacyjnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

- Obsługa telefoniczna i mailowa klientów polskich i zagranicznych, zarządzanie danymi w CRM
- Obsługa strony internetowej dla klientów biznesowych
- Wycena projektów na podstawie cennika i szablonu, wystawianie ofert
- Przygotowanie i wysyłka próbek do klientów
- Potwierdzanie możliwości realizacji zamówień z dostawcami (w ujęciu czasowym i kosztowym)
- Składanie zleceń / zamówień, uzgadnianie harmonogramu produkcji z brygadzistką
- Wystawianie dokumentów dotyczących zamówienia i realizacji zlecenia
- Potwierdzanie dostaw i zbieranie referencji od klientów
- Wyjazdy na targi branżowe
- Przygotowywanie/aktualizacja raportów i zestawień

Oczekiwania:

- Doświadczenie w pracy o charakterze biurowym, mile widziane doświadczenie związane z obsługą klienta biznesowego
- Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację biznesową
- Praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie w pracy z CRM
- Doskonała organizacja pracy
- Skrupulatność, zorientowanie na szczegóły
- Rozwinięte zdolności komunikacji interpersonalnej
- Umiejętność współpracy w ramach i na zewnątrz organizacji

Firma oferuje:

- Elastyczność względem formy zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B (zależnie od preferencji kandydata)
- Wynagrodzenie w formie podstawy i systemu premiowego
- Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
- Elastyczne godziny pracy (zgodnie z godzinami otwarcia biura), w uzasadnionych przypadkach możliwość pracy częściowo w formie home office

HRE Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Wielkopolskie, Poznań

Umowa o pracę

Skontaktuj się: d.sady@hre.pl
Z tytułem maila: Specjalista ds. zamówień i obsługi klienta - region - zapracowani.pl