(P) Pracownik magazynowy

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Pracownik produkcyjny

Oczekujemy:
- chęci do pracy na stałe
- mile widziane zdolności manualne

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową na początek
- wolne weekendy
- praca po 8 godzin
- transport pracowniczy z Kalisza
- możliwe nadgodziny
- dodatek za nadgodziny i pracę w nocy wg kodeksu
- zapewniamy odzież

Zadania:
- obsługa maszyn produkcyjnych (przygotowywanie maszyn do produkcji),
- przestrzeganie standardów jakościowych oraz procedur obowiązujących w firmie,
- dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Jest to praca na produkcji w branży automotive (części samochodowe). Głównie obsługa maszyn, praca zgodnie ze schematami, siedząca lub stojąca. Firma mieści się w Popówku k. Kalisza.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji innych procesów rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice oraz przez podmioty powiązane kapitałowo zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

SGP Sorting Group Poland

Miejsce pracy: Polska, Wielkopolskie, Popówek koło Kalisza