Magazynier

Firma HUMAN & HUNTER posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta, firmy z branży automotive, zajmującej się internetową sprzedażą części samochodowych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU
Miejsce pracy: Chorzów Batory

Zakres obowiązków:

• Kompletowanie zamówień przy pomocy skanera;
• Sprawdzanie poprawności zamówień;
• Inne prace magazynowe.

Oferujemy:

• Umowę o pracę po okresie próbnym;
• Pracę od poniedziałku do piątku + 2 soboty w miesiącu;
• Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania (stawka 14,70 zł/brutto + stawka w soboty 29 zł/brutto + premia frekwencyjna 200 zł);
• Dwuzmianowy system pracy;
• Możliwość pracy w nadgodzinach;
• Możliwość zdobycia doświadczenia.

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin;
• Zdolności manualne i dobry wzrok;
• Zaangażowanie w pracę.

Możliwość podjęcia pracy od zaraz!

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego realizowanego przez Human & Hunter Sp. z o.o. oraz umieszczenie ich w bazie Firmy na poczet innych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

SGP Sorting Group Poland

Magazynier

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Chorzów

Umowa zlecenie

2000 - 4000 brutto

Skontaktuj się: anna.suchanek@human-hunter.eu
Z tytułem maila: Magazynier - region - zapracowani.pl