Operator wózka widłowego

Firma HUMAN & HUNTER posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Kokotów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • obsługa wózka widłowego,
  • wszelkiego rodzaju prace magazynowe,
  • układanie towaru,
  • kompletowanie towaru.

WYMAGANIA:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT,
  • dyspozycyjność - praca na 3 zmiany,
  • dbałość o estetykę wykonywanej pracy.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego realizowanego przez Human & Hunter Sp. z o.o. oraz umieszczenie ich w bazie Firmy na poczet innych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

SGP Sorting Group Poland

Miejsce pracy: Polska, Małopolskie, Kokotów

Umowa o pracę

2000 - 4000 brutto

Skontaktuj się: anna.suchanek@human-hunter.eu
Z tytułem maila: Operator wózka widłowego - region - zapracowani.pl