Operator Produkcji

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Dla jednego z naszych klientów, firmy zlokalizowanej w Częstochowie
poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Częstochowa

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Realizacja zadań produkcyjnych.

WYMAGANIA:

  • Preferowani mężczyźni,
  • Gotowość na prace w systemie 3 zmianowym,
  • Pełnoletność,
  • Dyspozycyjność,
  • Zaangażowanie.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę tymczasową,
  • Atrakcyjną stawkę godzinową,
  • Premie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy, prosimy o przesyłanie CV lub o kontakt pod numerem: 570 670 004.

Prosimy o dodanie klauzuli w treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych."

SGP Sorting Group Poland

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Częstochowa

Umowa o pracę tymczasową

2000 - 4000 brutto

Skontaktuj się: malgorzata.wieczorek@human-hunter.eu
Z tytułem maila: Operator Produkcji - region - zapracowani.pl