Operator produkcji/Monter

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla Naszego klienta, międzynarodowej Firmy z branży automotive poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

OPERATOR MASZYN I MONTER PÓŁPRODUKTÓW

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

- Montaż półproduktów i produktów na linii produkcyjnej,
- Realizacja planów produkcyjnych z zapewnieniem wymaganego poziomu jakościowego i wydajnościowego produkowanych detali,
- Składanie i segregowanie komponentów motoryzacyjnych.

Wymagania:

- Minimum podstawowe wykształcenie,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
- Umiejętność pracy w grupie, odpowiedzialność, zdolności manualne, komunikatywność, punktualność.

Oferujemy:

- Dofinansowanie do przejazdów na zakład,
- Pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę,
- Pracę w systemie trzyzmianowym,
- Pracę od poniedziałku do piątku, z możliwością pracy w weekendy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV zawierającego poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych."

SGP Sorting Group Poland

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Dąbrowa Górnicza

Umowa o pracę

2000 - 4000 brutto

Skontaktuj się: anna.suchanek@human-hunter.eu
Z tytułem maila: Operator produkcji/Monter - region - zapracowani.pl