Operator montażu

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe do podjęcia pracy na stanowisku:

OPERATOR MONTAŻU

Miejsce pracy: Końskie

Zakres obowiązków:

  • prace manualne
  • produkcja rolet
  • montaż moskitier
  • stemplowanie profili
  • cięcie i szycie siatki
  • pakowanie wyrobów gotowych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie miesięczne,
  • pracę w systemie 2-zmianowym (od poniedziałku do piątku),
  • umowę o pracę,

Oczekujemy:

  • chęci do pracy
  • zaangażowania
  • gotowość do pracy zmianowej
  • mile widziane wykształcenie zawodowe, średnie zawodowe

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.

Prosimy o dodanie klauzuli następującej treści:
Prosimy także o dodanie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych..”

SGP Sorting Group Poland

Miejsce pracy: Polska, Świętokrzyskie, Końskie

Umowa o pracę tymczasową

2000 - 4000 brutto

Skontaktuj się: ewelina.latala@human-hunter.eu
Z tytułem maila: Operator montażu - region - zapracowani.pl