Pracownik produkcji

Dla naszego Klienta - fabryki armatury łazienkowej Marmite w miejscowości Zakrzewo (k.Poznania) szukamy ponad 50 osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zakrzewo k. Poznania

Zakres obowiązków:

- Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji umywalek i wanien
- Wsparcie procesu produkcji
- Praca w systemie 3-zmianowym (8-godzinny dzień pracy), od poniedziałku do piątku
- Codzienna realizacja wyznaczonych celów produkcyjnych
- Dbałość o bezpieczeństwo i jakość

Oczekiwania:

- Motywacja do pracy i zaangażowanie
- Gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym
- Sprawność fizyczna

Firma oferuje:

- Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- Konkurencyjne wynagrodzenie + premie miesięczne i kwartalne
- Rozbudowany pakiet socjalny - dofinansowanie do urlopów („wczasy pod gruszą”), dofinansowanie do wyprawki szkolnej dla dzieci, karta sportowa, dodatki świąteczne oraz okolicznościowe i inne korzyści
- Możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy w systemie płatnych nadgodzin w weekendy
- Szkolenia i możliwość wyrobienia uprawnień obsługi urządzeń produkcyjnych

HRE Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Wielkopolskie, Zakrzewo

Umowa o pracę

2000 - 4000 brutto

Skontaktuj się: d.budziak@hre.pl
Z tytułem maila: Pracownik produkcji - region - zapracowani.pl