Monter / Serwisant bram szybkobieżnych

Dla naszego Klienta – pierwszej na świecie firmy zajmującej się produkcją, montażem i serwisem wyłącznie bram szybkobieżnych – w związku z rozwojem zespołu, poszukujemy 2 osób z Poznania lub okolic na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań / wyjazdy w delegacje

Zakres obowiązków:

- Montaż bram szybkobieżnych
- Rozruch i testowanie urządzeń
- Przegląd i naprawa funkcjonujących urządzeń

Oczekiwania:

- Doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych (techniczne, serwisowe, montażowe)
- Prawo jazdy kat. B
- Gotowość do pracy w terenie (głównie w województwie wielkopolskim i lubuskim)
- Dyspozycyjność w kontekście okresowych wyjazdów zagranicznych
- Mile widziane wykształcenie lub doświadczenie elektromechaniczne

Firma oferuje:

- Konkurencyjne wynagrodzenie – podstawa + premie (w przypadku delegacji zagranicznych również diety)
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę w rozwijającej się firmie z zagranicznym kapitałem
- Realizację zleceń w dwuosobowych zespołach dla prestiżowych klientów korporacyjnych w Polsce i na terenie Europy

HRE Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Wielkopolskie, Poznań

Umowa o pracę

Skontaktuj się: d.budziak@hre.pl
Z tytułem maila: Monter / Serwisant bram szybkobieżnych - region - zapracowani.pl