Diagnosta / Mechanik

Dla naszego Klienta – nowo otwieranej Stacji Diagnostycznej w Poznaniu (Grunwald) poszukujemy 2 osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań (Grunwald)

Zakres obowiązków:

- Przeprowadzanie przeglądów technicznych
- Obsługa przyrządów pomiarowych
- Doradztwo w kwestiach technicznych
- Wykonywanie drobnych napraw aut

Oczekiwania:

- Uprawnienia diagnostyczne (na okręgową stację kontroli pojazdów)
- Komunikacja interpersonalna na wysokim poziomie
- Umiejętność współpracy
- Samodzielność w wykonywaniu zleceń
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika lub diagnosty

Firma oferuje:

- Formę zatrudnienia zgodnie z preferencjami Kandydata (umowa o pracę lub B2B)
- Zatrudnienie na pełen etat
- Wdrożenie do pracy i możliwość uczestniczenia w szkoleniach

HRE Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Wielkopolskie, Poznań

Umowa o pracę

Skontaktuj się: d.budziak@hre.pl
Z tytułem maila: Diagnosta / Mechanik - region - zapracowani.pl