BI Developer

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do jednego z projektów poszukujemy osoby na stanowisko: BI Developer

Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:

• Dostawa rozwiązań BI i prototypów,

• Współpraca z klientem oraz analitykami biznesowymi w celu doprecyzowania wymagań biznesowych,

• Projektowanie i modelowanie hurtowni danych zgodnie z ustalonymi standardami,

• Projektowanie, tworzenie i wdrażanie rozwiązań BI (np. narzędzia do raportowania),

• Utrzymywanie i wspieranie platform do analizy danych,

• Przeprowadzanie testów jednostkowych i rozwiązywanie problemów.

Idealny kandydat posiada:

• Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

• Dogłębne zrozumienie systemów zarządzania bazami danych, przetwarzania analitycznego online (OLAP) i ETL (Extract, transform, load),

• Znajomość technologii ETL (Informatica, SQL SSIS itp.),

• Znajomość technologii BI (Microsoft Power BI, IBM Cognos, Tableau itp.),

• Znajomość języka zapytań SQL,

• Doświadczenie w metodologii i praktyce projektu Agile,

• Wykształcenie wyższe z informatyki lub pokrewnego kierunku,

• Biegłą znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

• Długoterminową współpracę,

• Dedykowanego opiekuna administracyjnego,

• Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,

• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),

• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Orientacyjne widełki przy opcji B2B to 12 600 - 18 900 zł netto fv za miesiąc pracy.

Poznaj pracodawcę
Core Services Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Samozatrudnienie

Skontaktuj się: angela.jastrzebska@coreservices.pl
Z tytułem maila: BI Developer - region - zapracowani.pl