Scrum Master

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do jednego z projektów poszukujemy osoby na stanowisko: Scrum Master

Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:

• Upewnianie się, że zespół Scrum osiągnął cele sprintu i uzgodnione zobowiązania,

• Przeprowadzanie retrospektywy sprintu i upewnianie się, że działania zostały zakończone,

• Szkolenie i kierowanie zespołem podczas sprintu,

• Zapewnienie przejrzystości działań zespołu dzięki wykorzystaniu udostępnionych narzędzi i raportów,

• Usuwanie potencjalnych przeszkód w realizacji sprintu,

• Budowanie zwinnych możliwości w ramach funkcji Digital, szkoląc członków zespołu,

• Konsultowanie potrzeby modyfikacji zwinnych praktyk w celu rozwoju całej organizacji.

Idealny kandydat posiada:

• Doskonałą znajomość zwinnej metodologii i praktyk Scrum

• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

• Certyfikat Professional Scrum Master, kwalifikacje Agile Project Management, certyfikację ITIL,

• Praktyczne doświadczenie w korzystaniu z narzędzi wspierających pracę (Jira),

• Biegłą znajomość języka angielskiego,

• Dobre zrozumienie praktyk tworzenia oprogramowania, takich jak BDD i zasad TDD,

• Wyższe wykształcenie,

• Umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej,

• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Oferujemy:

• Długoterminową współpracę,

• Dedykowanego opiekuna administracyjnego,

• Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,

• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),

• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Orientacyjne widełki przy opcji B2B to 11 550 - 18 900 zł netto fv za miesiąc pracy.

Poznaj pracodawcę
Core Services Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Samozatrudnienie