Administrator Baz Danych

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do jednego z projektów poszukujemy osoby na stanowisko: Administrator Baz Danych

Miejsce pracy: Poznań

Najważniejsze obowiązki:

• Poprawa wydajności dla Cassandry,

• Utrzymanie i wsparcie środowisk baz danych,

• Pełnienie dyżurów on-call (24/7) – jeden tydzień w miesiącu,

• Dokumentowanie procesów i procedur,

• Zagraniczne delegacje na tydzień raz na 2 miesiące.

Idealny kandydat posiada:

• Minimum 3 letnie doświadczenie na takim stanowisku,

• Bardzo dobrą znajomość Cassandry (NoSQL),

• Doświadczenie w pracy z systemem Linux,

• Praktyczną wiedzę z zakresu MySQL,

• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

• Gotowość do pełnienia dyżurów on-call (24/7) – jeden tydzień w miesiącu,

• Dostępność do zagranicznych wyjazdów delegacyjnych na tydzień raz na 2 miesiące.

Oferujemy:

• Długoterminową współpracę,

• Dedykowanego opiekuna administracyjnego,

• Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,

• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),

• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Orientacyjne widełki przy opcji B2B to 10 080 - 18 000 zł netto fv za miesiąc pracy.

Poznaj pracodawcę
Core Services Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Wielkopolskie, Poznań

Samozatrudnienie