Product Manager

Dla naszego Klienta, lidera rynku farmaceutycznego w Polsce poszukujemy Kandydata na stanowisko :

PM/03/DPM

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Zarządzanie produktami: leki OTC, suplementy diety, wyroby medyczne i dermokosmetyki
  • Opracowanie oraz wdrażanie w życie długoterminowych strategii dla powierzonych marek
  • Współpracę przy tworzeniu komunikacji ATL i BTL
  • Współpracę przy tworzeniu media planów dla powierzonych marek
  • Planowanie i koordynowanie budżetu promocyjnego podległych produktów/marek
  • Współpraca z działem badań i rozwoju przy tworzeniu i wprowadzaniu nowych produktów na rynek
  • Kreowanie koncepcji nowych produktów w oparciu o monitoring trendów rynkowych oraz potrzeb i zachowań potencjalnych klientów
  • Aktywna współpraca z Trade Marketingiem oraz Przedstawicielami Handlowymi
  • Działania mające na celu utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, marketing, zarządzanie)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania produktem w firmie farmaceutycznej
  • Umiejętność analitycznego myślenia, zarządzania projektami oraz tworzenia narzędzi promocyjnych dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Znajomość i umiejętność korzystania z różnorodnych form i narzędzi reklamowych
  • Umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji oraz szkoleń produktowych
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu Office (Word, Excel, Power Point)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Motywujący system wynagradzania (podstawa + premia uzależniona od efektów pracy)
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Pracę dla jednego z liderów rynkowych w swojej branży
  • Bardzo duże możliwości rozwoju

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069

DPM Sp z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Mazowieckie, Warszawa

Umowa o pracę

Skontaktuj się: jhagno@dpm.com.pl
Z tytułem maila: Product Manager - region - zapracowani.pl