Project Manager

Dla naszego Klienta, globalnej firmy z niemieckim kapitałem, specjalizującej się w precyzyjnej obróbce metalu, poszukujemy Kandydatów gotowych do rozwoju na stanowisku:

Region wykonywanej pracy: Kędzierzyn-Koźle/ oddział firmy w Niemczech

PM/03/DPM

Zakres zadań na stanowisku:

  • Wdrażanie i bieżący nadzór nad projektami;
  • Kalkulacje aktywnych projektów;
  • Zarządzenie dokumentacją techniczną;
  • Rozmowy techniczne z Klientami;
  • Pozyskiwanie nowych projektów i negocjacje cenowe;

Wymagania:

  • Gotowość do tymczasowej relokacji do siedziby firmy w Niemczech (na min. 3 lata);
  • Biegła znajomość języka niemieckiego;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe);
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki pracy i szeroki pakiet benefitowy (prywatna opieka lekarska, ubezpieczenie grupowe, systemy premiowe, pożyczki pracownicze, dofinansowanie do studiów wyższych, świeże owoce i inne),
  • Pracę stacjonarną, w trybie jednozmianowym,
  • Nowoczesne zaplecze techniczne,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku (firma o zasięgu globalnym),
  • Możliwość nauki języków obcych.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

DPM Sp z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Opolskie, Kędzierzyn Koźle

Umowa o pracę

Skontaktuj się: jhagno@dpm.com.pl
Z tytułem maila: Project Manager - region - zapracowani.pl