Programista LabVIEW

Naszym Klientem jest  międzynarodowy koncern projektujący i wykonujący całe linie produkcyjne oraz poszczególne maszyny dla branży automotive. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miasto: Tychy
Region: śląskie
Nr ref.: PL/03/DPM

Zakres obowiązków:

  • rozwój i utrzymanie oprogramowania do kontroli i sterowania maszynami w środowisku LabVIEW,
  • rozwój i utrzymanie narzędzi wspomagających analizę wyników pomiarowych,
  • planowanie i przeprowadzanie testów oprogramowania,
  • analizę i przygotowywanie testów,
  • nadzór nad aparaturą pomiarową.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z obszaru automatyki lub elektroniki,
  • min. roczne doświadczenie w programowaniu w środowisku LabVIEW,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języków programowania C, C++ lub C# będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w międzynarodowym zespole,
  • komunikatywność i operatywność

Oferujemy:

  • umowę o pracę, dla zainteresowanych umowę o współpracę;
  • pracę w dynamicznym rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość współpracy z największymi firmami z branży automotive

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

DPM Sp z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Tychy

Umowa o pracę, Inna

Skontaktuj się: jhagno@dpm.com.pl
Z tytułem maila: Programista LabVIEW - region - zapracowani.pl