Główna/y Księgowa/y

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Nr. Referencyjny GKC/AT/K

Lokalizacja woj. śląskie /Cieszyn

Twoje główne zadania:

  • sporządzanie bilansu wg . przyjętych standardów
  • sporządzanie sprawozdań i raportów zgodnie z przepisami prawa jak i zasadami przyjętymi w grupie
  • sporządzanie raportów Z/S wg. przyjętych standardów
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi: US, GUS, NBP, ZUS, audytorami zewnętrznymi,
  • przygotowanie deklaracji CIT, POG

Jeśli posiadasz:

  • praktyczną znajomość przepisów z dziedziny rachunkowości, prawa podatkowego oraz innych regulacji prawnych ( w tym rozliczeń międzynarodowych) niezbędnych do sprawnego funkcjonowania działu  księgowego,
  • znasz języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • doświadczenie  na podobnym stanowisku w firmie na pełnej księgowości – mile widzianej  usługowej

To nasz klient  oferuje dla Ciebie:

  • pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym z bardzo dobrą pozycją na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie zdrowotne, pakiet opieki medycznej
  • pracę stacjonarną
  • przejrzystą politykę nadgodzin
  • pracę w przyjaznej atmosferze i w zmotywowanym zespole

Klauzula:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Poznaj pracodawcę
Human&Hunter

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Cieszyn

Umowa o pracę

Skontaktuj się: angelika.tarnawska@human-hunter.eu
Z tytułem maila: Główna/y Księgowa/y - region - zapracowani.pl