Elektromonter

Firma elektryczna z Bytomia poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych i niskoprądowych,
  • montaż złączy kablowych
  • wykopy liniowe pod kabel
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • wykonywanie instalacji odgromowych
  • układanie tras kablowych, montaż i podłączanie maszyn oraz urządzeń elektrycznych, rozdzielnic, opraw oświetleniowych.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami budowlanymi
  • umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej, umiejętność czytania planów elektrycznych,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B do 3,5 t,
  • mile widziane uprawnienia SEP E 1kV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikuj.

Jeżeli masz pytania dotyczące oferty pracy, skontaktuj się z nami: 507143977

Zakład Instalacji Elektrycznych ZREP

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Bytom

Umowa o pracę

2000 - 4000 brutto

Skontaktuj się: joanna.jozwik@interia.pl
Z tytułem maila: Elektromonter - region - zapracowani.pl