Główny Specjalista ds. sprzedaży/Main HR Sales Specialist

Firma Human & Hunter od lat zajmuje się doradztwem personalnym , rekrutacją stałą oraz tymczasową. Dla naszych klientów poszukujemy najlepszych specjalistów na stanowiska wyższego i niższego szczebla w ramach różnych branż (m.in. FMCG, Automotive, Retail, Przemysł).

Do naszego zespołu w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Main HR Sales Specialist/ Głównego Specjalistę ds. Sprzedaży

Lokalizacja: Katowice / woj. śląskie

Lokalizacja: Łódź/ woj. łódzkie

Nr ref. HRSS/AT/K

Twoje główne zadania to:

  • rozwój biznesu na podległym terenie poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami współpracującymi;
  • trafne definiowane potrzeb klientów oraz dostosowywanie naszych rozwiązań do nich;
  • negocjacja kontraktów handlowych;
  • współpraca z innymi działami firmy celem kompleksowej realizacji polityki sprzedaży;
  • budowanie własnej pozycji w biznesie;

Oferujemy w zamian:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny, przejrzysty system premiowy;
  • realna możliwość awansu;
  • wysoce samodzielne stanowisko;
  • wysoką ekspozycję na zarząd;
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon;
  • możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia zawodowego i rozwoju - udział w konferencjach branżowych, liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • pracę w pełnym energii zespole, w polskiej  spółce będącej częścią Grupy istniejącej na rynku ponad 10. lat, mającej swoje oddziały w Europie oraz Azji;
  • bezpłatny dostęp do karty sportowej;
  • ubezpieczenie na życie;
  • bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • doskonałą atmosferę pracy - jesteśmy zgodni z zasadą "work-life-balance";

A oczekujemy od Ciebie :

  • mile widziane będzie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą jak i zespołem handlowym;
  • mile widziane będzie doświadczenie z branży usług doradztwa personalnego w Agencji Pracy Tymczasowej lub w firmie outsourcingowej;
  • mile widziane  będzie doświadczenie w pracy na stanowisku Key Account Manager,  Kierownik Regionalny Sprzedaży, Koordynator Sprzedaży, Doradca klienta ds. handlowych;
  • wysoce rozwiniętych zdolności komunikacyjne, kultury osobistej, organizacji pracy własnej
  • kreatywne podejście w realizacji powierzonych zadań.
  • zaangażowanie.

Klauzula:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Poznaj pracodawcę
Human&Hunter

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Katowice Polska, Łódzkie, Łódź

Umowa o pracę

Skontaktuj się: angelika.tarnawska@human-hunter.eu
Z tytułem maila: Główny Specjalista ds. sprzedaży/Main HR Sales Specialist - region - zapracowani.pl