Szwaczka / Krawiec - Czechy

Human & Hunter Doradztwo Personalne (KRAZ 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

SZWACZKA / KRAWIEC

Miejsce pracy: Czechy - Nový Jičín

Obowiązki:

- szycie i wyszywanie zdobień kapeluszy na maszynach przemysłowych.

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze maszyn przemysłowych,

- zaangażowanie w wykonywaniu swoich obowiązków,

- umiejętność pracy zespołowej, dokładność staranność,

- dyspozycyjność do podjęcia pracy z zakwaterowaniem.

Oferujemy:

- czeską umowę o pracę,

- czeskie ubezpieczenie zdrowotne,

- podstawowe wynagrodzenie, dodatki i bonusy,

- bezpłatne zakwaterowanie,

- dofinansowanie do posiłków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dodanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych".

SGP Sorting Group Poland

Miejsce pracy: Czechy, Nový Jičín

Umowa o pracę

2000 - 4000 brutto

Skontaktuj się: anna.schenk@human-hunter.eu
Z tytułem maila: Szwaczka / Krawiec - Czechy - region - zapracowani.pl