Analityk Hurtowni Danych

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu w sektorze bankowym poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk DWH

Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:

  • udział w projektach związanych z Hurtownią Danych.
  • analiza i rekomendacje usprawnień procesów analizy danych i ich raportowania.
  • administrowanie aplikacjami na poziomie biznesowym.

Idealny kandydat posiada:

  • minimum rok doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku
  • znajomość SQL i baz danych Oracle
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz zdolności analityczne
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • chęć rozwoju
  • znajomość funkcji analitycznych oraz implementacji logiki w formie zapytań SQL.
  • modelowanie danych i świadomość wpływu modelu na wydajność
  • znajomość tematyki relacyjnych i nierelacyjnych baz danych

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju
  • długoterminową współpracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności
  • zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

Orientacyjne widełki przy opcji B2B to 8 400zł - 15 900zł netto fv do negocjacji w zależności od umiejętności.

Poznaj pracodawcę
Core Services Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Samozatrudnienie

Skontaktuj się: angela.jastrzebska@coreservices.pl
Z tytułem maila: Analityk Hurtowni Danych - region - zapracowani.pl