Specjalista ds. Usprawniania Procedur

Naszym Klientem jest firma zajmująca się sprzedażą artykułów dla dzieci, będąca polskim liderem w internetowej dystrybucji produktów dziecięcych. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Nr referencyjny
SUP/04/2019

Lokalizacja
Warszawa

Zakres obowiązków:
- Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie podległych sklepów w zakresie administracyjnym, operacyjnym oraz sprzedażowym
- Odbywanie wizytacji kontrolnych w sklepach
- Tworzenie i egzekwowanie procedur usprawniających funkcjonowanie sklepów
- Wsparcie Działu Handlowego w bieżących projektach
- Organizacja oraz nadzór nad przebiegiem inwentaryzacji w sklepach
- Przygotowywanie raportów sprzedażowych podległych sklepów
- Bieżąca współpraca z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży oraz Kierownikami podległych sklepów

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Praktyczna znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
- Gotowość do wyjazdów służbowych (około 2 razy w miesiącu)
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa i kreatywność w działaniu
- Zaangażowanie i samodzielność
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę na pełen etat
- Niezbędne narzędzia pracy
- Przyjazną atmosferę pracy

Poznaj pracodawcę
Adore HR

Adore HR

Miejsce pracy: Polska, Mazowieckie, Warszawa

Umowa o pracę

Skontaktuj się: rekrutacja@adorehr.pl
Z tytułem maila: Specjalista ds. Usprawniania Procedur - region - zapracowani.pl