Pracownik Produkcyjny

Pracownik Produkcyjny

Naszą pasją jest smak. Dołącz do nas!

Grupa Tarczyński - jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Naszą siłą jest smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa Tarczyński to już ponad 1200 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać smaku w życiu naszych klientów.

Miejsce pracy: Ujeździec Mały (pow. trzebnicki) – 35 km od Wrocławia

Oczekujemy od Ciebie:

- gotowości do pracy w systemie zmianowym
- chęci i motywacji do pracy
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji

Do Twoich zadań będzie należało:

- dbałość o ciągłość produkcji
- pakowanie produktów
- kontrola zapotrzebowania

Zapewniamy Ci:

- szkolenie trwające 3 miesiące
- bezpłatny dowóz do pracy
- prywatną opieka medyczna
- stołówkę dla pracowników
- wczasy dla Pracowników i ich Dzieci
- świąteczny deputat wyrobów gotowych
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- system poleceń - 1000 zł za polecenie pracownika.

 

Niniejszym przyjmuję do wiadomości iż: Administratorem moich danych osobowych jest Tarczyński S.A. z siedzibą w Ujeźdźcu Małym 80, 55-100 Trzebnica. Inspektorem Ochrony Danych w Tarczyński S.A. jest Pan Michał Pawlak, mail: mipawlak@tarczynski.pl Moje dane osobowe przetwarzane będą w rekrutacji na wskazane stanowisko na podstawie udzielonej zgody. Udzielona zgoda dotyczy również rekrutacji na inne stanowiska, dla których Tarczyński S.A. uruchomi proces rekrutacji w przyszłości. Odbiorcą moich danych osobowych będą Pracownicy Tarczyński S.A.. Moje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego i organizacji międzynarodowych oraz nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 lat od zakończenia rekrutacji w której rozpatrywana będzie moja kandydatura. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości iż mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Posiadam również prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych gdy uznam, iż przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Tym samym, Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tarczyński S.A. z siedzibą w Ujeźdźcu Małym 80, 55-100 Trzebnica, moich danych osobowych podanych do obsłużenia procesu rekrutacji w celu i zakresie niezbędnym do jego realizacji.

 

Poznaj pracodawcę  
TARCZYŃSKI S.A.
 

TARCZYŃSKI S.A.

Pracownik Produkcyjny

 
Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie, Milicz Polska, Dolnośląskie, Trzebnica Polska, Dolnośląskie, Żmigród Polska, Dolnośląskie, Sułów Polska, Dolnośląskie, Krośnice Polska, Dolnośląskie, Cieszków Polska, Wielkopolskie, Rawicz Polska, Wielkopolskie, Zduny
 
Umowa o pracę
   
Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-06-18)
 
 

Zwiększ swoje szanse na dobrą pracę.

Jesteśmy gotowi, by pomóc Ci w Twojej karierze.

Dodaj swoje CV bezpłatnie