Technik Automatyk

Grupa Tarczyński

Tarczyński to rodzinna firma z tradycjami, obecna na rynku od ponad 25 lat. Produkcja naszych wędlin odbywa się w dwóch wyspecjalizowanych i stale modernizowanych zakładach produkcyjnych: w Ujeźdźcu Małym oraz w Bielsku-Białej. Dzięki konsekwentnemu inwestowaniu w innowacje, rygorystycznej kontroli jakości naszych produktów oraz odpowiednim decyzjom biznesowym – już teraz zajmujemy pierwsze miejsce wśród producentów kabanosów!

Zasmakuj kariery w Tarczyńskim! Nie posiadasz doświadczenia?

Wystarczy Nam Twoja ambicja, ukierunkowanie na ciągły rozwój i dążenie do celu, a stworzymy dla Ciebie nieograniczone możliwości nauki. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

TECHNIK AUTOMATYK

OCZEKUJEMY:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenia technicznego lub zawodowego w kierunku automatyki, elektroniki lub elektryki,
  • Podstawowej znajomości systemów sterowania PLC i HMI,
  • Podstawowej znajomości zagadnień z zakresu automatyki, elektroniki, mechatroniki,
  • Podstawowej umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy),
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (trzyzmianowym oraz w weekendy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnostyka oraz usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie automatyki przemysłowej,
  • Realizacja przeglądów zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej i harmonogramach,
  • Modyfikacja i modernizacja istniejących układów automatyki,
  • Projekty optymalizacyjne.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym:
    - prywatną opiekę medyczną
    - ubezpieczenie pracownicze
    - możliwość dołączenia do programu Multisport
    - bony świąteczne i inne świadczenia socjalne
    - bezpłatną stołówkę dla pracowników
    - możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Pracę w nowoczesnej firmie z wieloma udogodnieniami dla pracowników,
  • Wdrożenie w zakres obowiązków oraz wsparcie zespołu,
  • Program wdrożeniowy dla osób bez doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Niniejszym przyjmuję do wiadomości iż: Administratorem moich danych osobowych jest Tarczyński S.A. z siedzibą w Ujeźdźcu Małym 80, 55-100 Trzebnica. Inspektorem Ochrony Danych w Tarczyński S.A. jest Pan Michał Pawlak, mail: mipawlak@tarczynski.pl Moje dane osobowe przetwarzane będą w rekrutacji na wskazane stanowisko na podstawie udzielonej zgody. Udzielona zgoda dotyczy również rekrutacji na inne stanowiska, dla których Tarczyński S.A. uruchomi proces rekrutacji w przyszłości. Odbiorcą moich danych osobowych będą Pracownicy Tarczyński S.A.. Moje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego i organizacji międzynarodowych oraz nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 lat od zakończenia rekrutacji w której rozpatrywana będzie moja kandydatura. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości iż mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Posiadam również prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych gdy uznam, iż przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Tym samym, Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tarczyński S.A. z siedzibą w Ujeźdźcu Małym 80, 55-100 Trzebnica, moich danych osobowych podanych do obsłużenia procesu rekrutacji w celu i zakresie niezbędnym do jego realizacji.

Poznaj pracodawcę
TARCZYŃSKI S.A.

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie, Milicz Polska, Dolnośląskie, Trzebnica Polska, Dolnośląskie, Żmigród Polska, Dolnośląskie, Cieszków Polska, Dolnośląskie, Sułów Polska, Dolnośląskie, Krośnice Polska, Wielkopolskie, Zduny