Specjalista ds. trade marketingu

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

Nasz klient – Leader w branży chemicznej będący częścią największego koncernu chemicznego w Polsce w związku z wprowadzeniem na rynek nowej gamy produktów OTWIERA DRZWI dla:

Specjalisty ds. trade marketingu

Lokalizacja : woj. śląskie

Nr ref.: STM/AT/K

Twoje główne zadania:

  • Wsparcie obszaru sprzedaży
  • Opracowywanie i wdrażanie akcji promocyjnych służących zwiększeniu efektywności sprzedaży,
  • Opracowanie i przygotowywanie programów promocyjnych i wspierających sprzedaż
  • Opracowanie materiałów reklamowych i promocyjnych (POSM)
  • Przygotowywanie analiz o sytuacji rynkowej i trendach na rynku – monitorowanie działań konkurencji
  • Kreowanie, aktualizowanie strony www
  • Koordynacja wszystkich kreacji i produkcji materiałów promocyjnych
  • Rozliczenie przeprowadzonych akcji promocyjnych i programów lojalnościowych
  • Planowanie, kontrola i odpowiedzialność za budżet marketingowy

Jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie i umiejętność tworzenia narzędzi i strategii marketingowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków oraz umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Kreatywność, zmysł plastyczny oraz estetyczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość programów graficznych i Ms Office – (mile widziana znajomość programów graficznych AI)

To oferujemy dla Ciebie:

  • Interesującą pracę na samodzielnym stanowisku
  • Pracę w zgranym zespole
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Opiekę medyczną LUX-MED
  • Karty Benefit Multi-Sport

Proszę o dopisanie klauzuli jak poniżej na dokumentach aplikacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Poznaj pracodawcę
Human&Hunter

Miejsce pracy: Polska, Śląskie

Umowa o pracę

Skontaktuj się: angelika.tarnawska@human-hunter.eu
Z tytułem maila: Specjalista ds. trade marketingu - region - zapracowani.pl