Ankieter

                         Ankieter

Główne zadania:

  • zbieranie danych od mieszkańców gminy w formie krótkiej ankiety
  • wprowadzanie wyników ankiet do narzędzia informatycznego
  • praca w terenie

Poszukujemy osób:

  • posiadających umiejętności komunikacyjne i lubiących pracę z ludźmi
  • angażujących się w wykonywane zadania
  • dokładnych i rzetelnych
  • interesujących się zagadnieniami dot. ochrony środowiska
  • dyspozycyjnych w miesiącach maj – czerwiec 2019 r.

Oferujemy:

  • szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem w ochronie środowiska
  • pracę z ciekawymi ludźmi
  • możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@atmoterm.pl  z tytułem: ankieter_Imię i Nazwisko. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

ATMOTERM S.A. to firma z 38-letnią tradycją.

Poznaj pracodawcę

Atmoterm SA

Ankieter

Miejsce pracy: Polska, Małopolskie

Umowa zlecenie

Skontaktuj się: rekrutacja@atmoterm.pl
Z tytułem maila: Ankieter - region - zapracowani.pl