Kontroler Sklepów Stacjonarnych

Naszym Klientem jest firma zajmująca się sprzedażą artykułów dla dzieci, będąca polskim liderem w internetowej dystrybucji produktów dziecięcych. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr referencyjny
KST/04/2019

Lokalizacja
Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie podległych sklepów w zakresie administracyjnym, operacyjnym oraz sprzedażowym
  • Odbywanie wizytacji kontrolnych w sklepach
  • Tworzenie i egzekwowanie procedur usprawniających funkcjonowanie sklepów
  • Wsparcie Działu Handlowego w bieżących projektach
  • Organizacja oraz nadzór nad przebiegiem inwentaryzacji w sklepach
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych podległych sklepów
  • Bieżąca współpraca z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży oraz Kierownikami podległych sklepów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Praktyczna znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (około 2 razy w miesiącu)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa i kreatywność w działaniu
  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
Poznaj pracodawcę
Adore HR

Adore HR

Miejsce pracy: Polska, Mazowieckie, Warszawa

Umowa o pracę

Skontaktuj się: rekrutacja@adorehr.pl
Z tytułem maila: Kontroler Sklepów Stacjonarnych - region - zapracowani.pl